banner
oferta o_firmie portfolio dojazd_do_klienta sklepy kontakt


Pracujemy na kartonach passe-partout holenderskiej firmy MOORMAN oraz niemieckiej firmy NIELSEN. Razem daje to wybór ponad 400 kolorów, faktur i przekrojów.
Mamy w ofercie również specjalne passe-partout materiałowe (welurowe, jutowe i lniane) wykorzystywane do oprawy obrazów olejnych, kartony muzealne o neutralnym PH, kartony o kolorowych przekrojach oraz bardzo grube kartony (do 5mm).
Współpracujemy z konserwatorami, ktorzy na specjalne zamówienie wykonają dla Państwa passe-partout wiedeńskie.

NASZYM WIELKIM ATUTEM JEST W PEŁNI ZAUTOMATYZOWANY SPECJALNY PLOTER DO CIĘCIA PASSE-PARTOUT firmy Valiam. Tnie on wszystkie kształty zaprojektowane w programie Corel Draw. Nie tylko prostokąty, owale czy okręgi, ale skomplikowane wzory ażurowe, liternictwo czy odzdobne cięcia powierzchniowe tzn. v-groo.
Ploter daje możliwości cięcia passe-partout na skalę przemysłową. Realizujemy duże zamówienia szybko i tanio.      


Zobacz portfolio opraw passe-partout
Passe-Partout (czytaj paspartau, franc.) to nic innego jak używany w branży ramiarskiej specjalny kolorowy karton (grubość od 1,2mm) wykorzystywany jako część oprawy prac malarskich na papierze. Karton okala pracę, która umieszczona jest w specjalnym „okienku” ciętym (pod kątem) do wymiaru pracy. Pełni funkcję estetyczną oraz praktyczną oddzielając pracę od szyby. 
PRACOWNIA OPRAWY OBRAZÓW Kingi i Leona Wójcickich
ul. Młynarska 19/111, 05-500 Piaseczno
tel. 22 750 25 60; 602 45 77 77; email: kontakt@ramyiobrazy.plHOME