banner
oferta o_firmie portfolio dojazd_do_klienta sklepy kontakt

Od ponad 5 lat jesteśmy dystrybutorami światowych firm zajmujących się sprzedażą reprodukcji, plakatów oraz druków i fotografii artystycznej. W naszych sklepach znajdziesz katalogi najlepszych firm z tej branży.

Wszystkie plakaty do zamówienia w naszych sklepach lub u naszego konsultanta aranżacji wnętrz tel. 0 606 99 55 98

Niemiecka firma PGM - jeden z największych zbiorów reprodukcji w Europie, co roku nowa kolekcja i katalog prezentujący minimum 10 000 wzorów


Szwajcarska firma Wizard & Genius znana z nowatorskich pomysłów, wspaniałej kolekcji czarno-białej fotografii oraz specjalnej edycji fototapet artystycznych.International GRAPHICS- międzynarodowa spółka promująca młodych europejskich artystów. Co roku nowa kolekcja reprodukcji sztuki współczesnej. Naszym zdaniem najlepsza w Europie! Katalog zawiera też kolekcje reprodukcji mistrzów malarstwa światowego.


Kanadyjska firma ART in MOTION - niezaprzeczalny lider na rynku reprodukcji luksusowych, od lat zajmuje się wyszukiwaniem i promowaniem współczesnych artystów głównie z Ameryki Północnej, firma stworzyła niepowtarzalną kolekcje i markę znaną na cały świat.
 
PRACOWNIA OPRAWY OBRAZÓW Kingi i Leona Wójcickich
ul. Młynarska 19/111, 05-500 Piaseczno
tel. 22 750 25 60; 602 45 77 77; email: kontakt@ramyiobrazy.plHOME